Nauka słówek angielskich

W niniejszym dziale dostępna jest nauka słówek angielskich, przy pomocy kilku metod. Przede wszystkim możesz trenować opanowanie słownictwa w systemie optymalizacji czasu powtórek (zarówno poprzez Java, bez opcji tworzenia nowych baz, jak i przez html, z tworzeniem baz). Nauka słów z wykorzystaniem tych metod jest 7-8 razy szybsza, niż tradycyjnie, a w dodatku jest całkowicie za darmo.

Po drugie, jeżeli ważna jest dla Ciebie nauka słówek angielskich, zachęcamy do skorzystania z naszych codziennych list słów - nauka słówek do CPE (Proficiency), nauka słówek do CAE (Advanced) oraz nauka słówek do FCE (First Certificate) będzie dzięki nim znacznie łatwiejsza.

Nauka słówek w angielski.edu.pl obejmuje także idiomy angielskie. W ramach tej sekcji możliwa jest także codzienna nauka na email z lekcją zawierającą nowy idiom angielski (na email), albo do wyboru angielski idiom biznesowy (na email), lub także angielskie phrasal verbs.

Dla zaawansowanych, nauka słówek obejmuje slang angielski, czyli darmowe lekcje na email z lekcją zawierającą slang brytyjski, albo slang amerykański, względnie slang ogólny.  

Więcej artykułów…

JezykiObce.pl

Wszystko do nauki języków

Informacja

Komunikat dla użytkowników:

Od dnia 7.01.2019 zaprzestaliśmy codziennego wysyłania listy słówek.

Zaloguj się lub zarejestruj aby skorzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Nauka - treści losowe

Główna Nauka Nauka słówek online
Loading ...